Domainlerde Geçerli %40 İndirim KAMPANYASI!

3 Milyonun üzerinde kayıt ile dünyanın en çok tercih edilen domain uzantılarını keşfedin.

6 Nisan 2017 tarihi itibari ile 2 yıl ve üzeri yeni alımlarda geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır,
indirim kampanyasından yalnızca 1 kez yararlanabilirsiniz!

İNDİRİM KODU KULLAN

Domain name from

$9.99/Year

İnternetin Yeni Alan Adlarını Bizimle KAYDEDİN!

3 Milyonun üzerinde kayıt sayısı ile dünyanın en çok tercih edilen yeni domain uzantılarını sizlerde keşfedin.

Kaydını yaptığımız tüm domainlerin güncel 1 yıllık kayıt ve yenileme bedelleri alfabetik sırayla aşağıda listelenmiştir. Domainler hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz kategori başlıklarına tıklayabilirsiniz.


Uzantı Süre Kayıt Transfer Yenileme
.com 1 Year $9.99 $16.99
$10.99 for 2 years
$9.99
.net 1 Year $9.99 $16.99
$10.99 for 2 years
$9.99

Standart Domain Özellikleri

 • Online Yönetim - Yönlendirme - NS Kaydı
 • Gelişmis DNS Yönetimi - Size Özel Park Sayfası
 • Alan Adı Kilitleme - Alan Adı Yetkilendirme
 • Adsoyad.com.tr'nizi sadece tc kimlik numarası ile kaydedebilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme

Alan adı servislerimizi kullanmadan önce mutlaka alan adı kayıt sözleşmemizi okumuş ve kabul etmiş olmanız gerekmektedir.
Alan adı kayıt hizmetlerinde uluslararası teknik prosedürler gereği ücret iadesi yapılamamaktadır. Lütfen yeni alan adı kayıt işleminizi onaylamadan önce yazım hatası olup olmadığını kontrol ediniz.

ALAN ADI HİZMET SÖZLEŞMESİ
 • Kişisel (ad-soyad.com.tr) Alan Adları için
  Kimlik bilgileri ile birebir uyuşan alan adı başvurularında belge gerekmemektedir.Sipariş formunda T.C. Kimlik numarası yeterlidir, sipariş geçeceğiniz ad-soyad alan adınızın, kimlik ile tam uyuşmasına dikkat ediniz.

  Ticari Amaçla .com.tr Tescili
  Size göndereceğimiz "Alan adı tahsis" formu ile birlikte,
  - Ticaret Sicil Gazetesi, Marka Tescil Belgesi, Sicil Tasdiknamesi belgelerinden herhangi bir tanesini bize iletmeniz yeterlidir. Burada dikkat edilmesi gereken husus, başvurulan alan adı ile resmi belgede yer alan ünvanın örtüşmesidir.

  Dernek, Vakıf, Radyo, TV, Film, Sanatçı, Otel, Tatil Köyü, Dergi, Gazete, Hastane, İlaç, Çiftlik, Fuar, Gemi
  Bu tip bir başvuruda, bağlı bulunan örneğin otel için Turizm bakanlığından alınan Turizm İşletme Belgesi, film adları için Kültür bakanlığı Telif hakları ve sinema genel müdürlüğünden alınmış kayıt tescil belgesi gibi, işletme veya girişimin bağlı bulunan resmi kurumdan alınan resmi kayıt tescil belgesi ile başvurular kabul edilecektir.

 • Dernek veya vakıflar için yapılan başvurularda, başvuru yapan organizasyonun kuruluş kanunu, vakıf senedi veya dernek tüzüğünün ilk üç sayfası ve son sayfası gerekmektedir.

 • Alan adının tahsisi için, alan adı sahibi resmi/devlet kuruluşun en üst makamı tarafından verilen antetli kağıt üzerinde, imzalı, kaşeli varsa mühürlü talebin, alan adı tahsis belgesiyle birlikte iletilmesi halinde başvurular tescil edilebilir.

 • Alan adının tahsisi için, alan adını kullanacak belediyenin başkanı tarafından imzalı onay belgesinin ve alan adı tahsis formunun kaşeli, imzalı haliyle iletilmesi halinde tescil edilebilir.

 • Başvuru sahibi devlet okulu ise ilköğretim, lise ve dengi okullar için okulların müdürlük makamınca verilmiş antetli kağıt üzerine yazılı izin belgesi kaşe veya mühürlü ve bununla birlikte alan adı tahsis formunun kaşeli mühürlü ve imzalı hali ile başvuru yapılabilir.

  Başvuru sahibi özel okul ise, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen kurum açma izin belgesi ile birlikte belediyeden alınan iş yeri açma ve çalıştırma ruhsatı ile başvurular değerlendirilmektedir.

 • Telekomünikasyon kurumundan alınmış ISS Genel İzin belgesi, Web tabanlı çalışan kişi veya kuruluşlar için var olan web sitelerini ve vermek istediği hizmeti açıklar dilekçe (kişi adına ise nüfus cüzdanı, şirket ise ticari belgeler), ile İnternet hizmeti vereceğini beyan ederek alınabilir.

  İnternet hizmeti, internet servisleri verecek olan kişi veya kuruluşlara tahsis edilmektedir, her ticari kurum .net.tr alamamaktadır, başvurularınızı buna göre yapmanızı rica ederiz.